Akcesoria dachowe

Taśmy kalenicowa M-ROLL

Jest taśmą wentylująco-uszczelniająca na kalenicę i grzbiety wykonana z dwóch pasów poplisowanej taśmy aluminiowej połączonych z włókniną polipropylenową w technologii klejenia na gorąco oraz za pomocą szycia. Od wewnętrznej strony, na bokach aluminiowych, znajdują się dwa paski kleju butylowego o szerokości 15 mm (zabezpieczone przed sklejaniem warstwą folii) ułatwiające montaż

Wymiar:

300/310mm x 5m

Kolor:

Czarny, antracyt, brąz, cegła

Wspornik kalenicowa GW-WBS 40/210

zastosowanie tych elementów pozwala na łatwy i stabilny montaż łat kalenicowych. Wspornik wykonany z blachy stalowej, cynkowany w procesie galwanizacji.

Szerokość:

40mm

Długość:

210mm

Taśma kominowa OłówPlus

Służy do wszelkich obróbek i uszczelnień na dachu. Atutem tej taśmy jest duża wytrzymałość i elastyczność podczas montażu. Wykonana z taśmy ołowianej, odporna na UV. Klej butylowy na całej szerokości. Taśma o wysokiej plastyczności.

Wymiar:

300mm x 5m

Kolor:

Czarny, antracyt, brąz, cegła

Taśma kominowa OłówMax

Służy do obróbki komina i ścian. Wykonana z lakierowanej taśmy ołowianej grubości 0,4 mm. Taśma na całej szerokości podklejona klejem butylowym, gwarantuje dużą plastyczność, przy zachowaniu walorów estetycznych.

Wymiar:

300mm x 5m

Kolor:

Czarny, antracyt, brąz, cegła

Listwa kominowa typ ST2000mm

Szerokość:

100mm

Długość:

2m

Kolor:

czarny, cegła

Klin K-WBS

to uniwersalne uszczelnienie połaci dachowej wykonane z pianki poliuretanowej, powleczonej klejem zabezpieczonym papierem.

Wymiar:

25/50mm x 1m

Kolor:

Antracyt, cegła

Grzebień wentylacyjny okapu WBS 58mm

Ma zastosowanie jako skuteczne zabezpieczenie przed wnikaniem ptactwa i dużych owadów pod połać dachu. Otwory w listwie nośnej ułatwiają mocowanie za pomocą gwoździ lub wkrętów. Wykonany z PP.

Wymiar:

Czarny, brąz, cegła

Kolor:

Czarny, antracyt, brąz, cegła

Kratka okapowa wentylacyjna WBS

Skutecznie zabezpiecza połać przed ptakami i pozwala na wlot powietrza i wentylację przestrzeni podpołaciowej. Kratka wykonana z wysokiej jakości tworzywa PVC.

Wymiar:

80mm x 5m

Kolor:

czarny, brąz, cegła